ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۲۱۷

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی، منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی (مشاوره آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی سراسری و آزاد عبارتند از:

کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی


منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.


۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی – منابع زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی

۱- کتاب زبان تخصصی محیط زیست، تالیف نعمت الله جعفرزاده حقیقی فرد، سیدمحسن حسینی و همتا گل کاریان، انتشارات خانیران.
۲- کتاب انگلیسی برای دانشجویان محیط زیست (English for environmental studies)، تالیف جعفر نوری، انتشارات علمی.
۳- جزوه زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی ، دانشگاه تهران.
۴- جزوه زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی ، دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۵- مجموعه سوالات کنکور سالهای اخیر دانشگاه های سراسری و آزاد.
۶- جزوه زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۷- جزوه زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی – منابع ریاضی

۱- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی، تالیف جورج برینتن توماس، موریس دی. ویر، جوئل هاس، سیامک کاظمی فاطمی، دانشگاه صنعتی شریف.
۲- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی، تالیف لوئیس لیتهولد، مترجم سیامک کاظمی، مهدی بهزاد و اسلام ناظمی، محسن رزاقی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال، تالیف رابرت الکزاندر آدامز، مترجمان عبدالله صدرالدینی و نریمان ویسمرادی، انتشارات سرافراز.
۴- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی، تالیف ریچارد سیلورمن، مترجم علی اکبر عالم زاده، انتشارات علمی و فنی.
۵- کتاب ریاضی عمومی ۱، تالیف محسن لطف زمان، انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر.
۶- کتاب ریاضیات عمومی ۱ و ۲، تالیف ایساک آبراموویچ مارون، انتشارات پاریاب.
۷- کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲، تالیف فرزین حاجی جمشیدی، انتشارات تاخ.
۸- کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲، تالیف دکتر مسعود نیکوکار، انتشارات آزاده.
۹- کتاب ریاضی ۱ و ۲، تالیف دکتر محمدصادق معتقدی، انتشارات میعاد.
۱۰- جزوه ریاضیات دانشگاه تهران.
۱۱- جزوه ریاضی عمومی ۱ و ۲ موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه ریاضی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی – منابع فیزیک عمومی

۱- کتاب فیزیک (جلد ۱، مکانیک)، تالیف رابرت رزنیک، دیوید هالیدی و کنت کرین، مترجمان منیژه رهبر و جلال الدین پاشایی راد، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۲- کتاب فیزیک (جلد ۲، صوت و ترمودینامیک)، تالیف رابرت رزنیک، دیوید هالیدی و کنت کرین، مترجمان منیژه رهبر و جلال الدین پاشایی راد، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب فیزیک (جلد ۳، الکتریسیته و مغناطیس)، تالیف رابرت رزنیک، دیوید هالیدی و کنت کرین، مترجمان منیژه رهبر و جلال الدین پاشایی راد، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۴- کتاب فیزیک، تالیف مارک دبلیو. زیمانسکی، فرانسیس وستون سیروز و هوگ یانگ، مترجم محمود بهار، انتشارات مبتکران.
۵- کتاب فیزیک برای علوم زیستی (پزشکی، پیراپزشکی، زیست شناسی و …)،تالیف آلان اچ.کرامر،ترجمه محمود بهار،انتشارات مبتکران.
۶- کتاب درسنامه جامع فیزیک در بهداشت، تالیف حمیدرضا مکرمی، محمدحسن قانع عزآبادی، داود قانع عزآبادی و سعید حجاری، انتشارات آثار سبحان.
۷- کتاب فیزیک عمومی، تالیف ناصر زارع دهنوی و حسین محسنی پور، انتشارات دیباگران تهران.
۸- کتاب فیزیک، تالیف حمیدرضا رستگارسدهی و هادی طالشی آهنگری، انتشارات علوی فرهیخته.
۹- کتاب فیزیک مکانیک، تالیف هریس بنسون، مترجم محمدرضا بهاری، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۰- کتاب فیزیک پایه، مترجم محمد ابراهیم ابوکاظمی، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- جزوه فیزیک عمومی دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه فیزیک عمومی سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه فیزیک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی (مشاوره ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ، برنامه ریزی کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد اقیانوس شناسی فیزیکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی سراسری و آزاد

 

 

منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۱۴۰۲

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, مشاوره آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, برنامه ریزی آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۹, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۵, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۶, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۷, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۸, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۹, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۵, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۶, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۷, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۸, منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,آزمون ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, کنکور ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی سراسری , ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , گرایش های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , گرایش های ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , بهترین گرایش اقیانوس شناسی فیزیکی , رشته های کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی, منابع آزمون ارشد اقیانوس شناسی, منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی, منابع ارشد اقیانوس شناسی, آزمون کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, برترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,کنکوری ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, حرفه ای ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی,  بی تکرارترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پر مشتری ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, پرفروش ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, تکمیل ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, میان بر ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, سریع ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی, رتبه اور ترین منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

نوشته قبلی

منابع کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

نوشته بعدی

منابع کارشناسی ارشد علوم شناختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420