ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

مسیریابی قبولی در آزمون ارشد و دکتری ۱۴۰۳؛ منابع کنکور ارشد و دکتری + کوچینگ آکادمیک

کوچینگ و مشاوره تحصیلی

مسیریابی قبولی در آزمون ارشد و دکتری ۱۴۰۳؛ منابع کنکور ارشد و دکتری + کوچینگ آکادمیک

با مسیریابی قبولی در کنکور ۱۴۰۳ در واقع سه مفهوم چشم انداز، مأموریت و ارزش را در کنار هم دنبال می‌کنیم:

چشم انداز ما از مسیریابی قبولی در کنکور ارشد و دکتری ۱۴۰۳ برقراری ارتباط با داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری و تداوم مشاوره و برنامه ریزی تا زمان قبولی در کنکور است.

مأموریت ما ارائه نقشه راه میان بر اصولی (صرف می نیمم زمان و کسب ماکزیمم نتیجه ممکن ) است و باور داریم که محتوای ارایه شده به داوطلبین می تواند بسیار نتیجه بخش باشد.

ارزش ما انتشار راهکارها ، مشاوره ها ،برنامه  ریزی ها ،کوچینگ ها، محتوی ، متریال آموزشی و فرصت‌هایی است که فکر می‌کنیم همانقدر که برای خود ما و سایر داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه ها راهگشابوده است برای سایر داوطلبین موسسه سنجش امیرکبیر نیز مثمر ثمر خواهد بود

در اجرای این مأموریت اجتماعی ما را یاری کنید و تا حد امکان دوستان، همکاران و آشنایان خود را مطلع کنید تا آنها هم بتوانند از محتوای بی نظیر پکیج های آموزشی سنجش امیرکبیر استفاده کنند

 

کوچینگ و مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ۱۴۰۳  دانشگاه سراسری،آزاد و وزارت بهداشت، یک برنامه فوق‌العاده برای داوطلبانی است که با هدف کسب نتیجه برتر وارد مسیر آزمون کارشناسی ارشد و دکتری می‌شوند.

 

 

اصل کار کوچ تحصیلی(آکادمیک)(آموزشی) در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری چیست؟

کوچ از بیرون شما(کوچی) رو نگاه می‌کند و کارهای درست شما را تقویت و کارهایی که درست انجام نمی‌دهید را گوشزد می‌کند. کارهای درست را (معمولاً با سؤال پرسیدن) از شما می‌خواهد. وقتی کوچ کاری را از شما می‌خواهد شما انجام آن کار را وظیفه خودتان می‌دانید.

فرق کوچ، مشاور و منتور در کنکور کارشناسی ارشد چیست؟

مشاور مسیر درست رو بهت میگه.  منتور مسیر درستی که خودش طی کرده رو بهت میگه.  کوچ کمکت میکنه که مسیر درست رو خودت پیدا کنی به عبارت دیگر مشاور تخصص خود را انتقال می ده،منتور تجربه خود را انتقال می ده و کوچ به کوچی کمک می کنه که ذهن خودش را ساماندهی کنه و اون را به تکنیک حل مساله مجهز کرده ودر نهایت بتونه از ماکزیمم پتانسیل خودش استفاده کنه.

کوچ یا مربی کیست؟

در کوچینگ، به افراد مستقیماً آموزشی داده نمی‌شود، بلکه فرد طی پروسه جلسات کوچینگ، به کمک کوچ، خودش به راهکارهایی برای رسیدن به موفقیت دست می‌یابد.

 

در مسیرکوچینگ، تیمی از موفقیت‌ترین‌های کوچ‌های آموزشی در مقاطع عالی و تکمیلی سنجش امیرکبیر به شما کمک می‌کنن تا:

۱- هدف‌گذاری مبتنی بر روش‌های اصولی انجام بدین.

۲- برنامه درسی ویژه و شخصی مطابق با هدف‌تون رو داشته باشین.

۳- استفاده از چک‌لیست‌های طراحی‌شده عادت‌های تحصیلی و زندگیِ شخصی‌تان را اصلاح کنید.

۴- پاسخ سؤالات علمی خود را پیدا کنین.

۵- روش حل مسئله را به عنوان اصلی‌ترین رسالت کوچینگ تحصیلی ارشد و دکتری خواهید آموخت.

۶- با استفاده از آزمون‌های تعیین سطح از سطح خود در دروس ارشد و دکتری آگاه بشین.

۷- باورهای محدودکننده و نادرستتان را با باورهای صحیح جایگزین کنین.

۸- مهارت‌های مطالعه و یادگیری را با استفاده از تمرینات ویژه یاد بگیرین.

۹- به فردی تندخوان تبدیل بشین.

۱۰- سبکِ زندگی عالی به عنوان دانشجوی ارشد و دکتری برای خود ایجاد کنین و از آن لذت ببرین.

۱۱- تمرکز ذهنی داشته باشین، با انواع مراقبه آشنا شین و موانع افزایش تمرکز را شناسایی کنین.

۱۲- حافظه‌ای خارق‌العاده داشته باشین و دانشی رو که آموخته‌این، فراموش نکنین.

۱۳- از بهترین روش یادداشت‌برداری، یعنی نقشه‌کشی ذهنیMind Map))استفاده کنین.

۱۴- با عملکرد شگفت‌انگیز ذهن و امواج ذهنی (Brainwaves) آشنا بشین و نحوه به‌کارگیری هر کدام از امواج رو بیاموزین.

۱۵- با مشاوره‌های انگیزشی  و ارزیابی گزارش کارهای روزانه شما رو به فردی ثابت‌قدم تبدیل کنن.

 

 

خدمات سنجش امیرکبیر ارائه منابع کنکور دکتری و آزمون کارشناسی ارشد سراسری،آزاد و وزارت بهداشت ، منابع آزمون‌های حقوقی (وکالت، قضاوت، سردفترداری، مشاوران ) ارائه منابع آزمون MSRT,MHLE,EPT,UTEPT,PNUEPT 

 

 

منابع کنکور دکتری  و منابع آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در دانشگاه سراسری، آزاد و  وزارت بهداشت است

ما در سنجش امیرکبیر فرصتی را فراهم آورده ایم تا داوطلبان به صورت میان بر به منابع مورد نیاز خود برای قبولی در کنکور دست پیدا کنند اگر داوطلبان بتواند تست های سال های گذشته و درسنامه های تهیه شده را حداقل ۲ دفعه مرور کنند مطمئن باشند نتیجه ای عالی در کنکور ارشد و کنکور دکتری کسب خواهند کرد لذا توصیه می شود در این وقت اندک که تقریبا متوجه اکثر داوطلبان است داوطلب به سمت کتب مرجع نرود و از کتب جمع و جور و خلاصه شده استفاده کند.لازم به ذکر است که تلاش داوطلب در مرور مطالب او را همانند سایر دانشجویان موفق سالهای قبل به قبولی تضمین شده در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد منتهی خواهد کرد.

آیا در جستجوی منابع کنکور کارشناسی ارشد و منابع آزمون دکتری (آموزش صفر تا صد کنکور دکتری و آزمون کارشناسی ارشد) یا پکیج آموزشی آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد با بهترین کیفیت آموزشی از راه دور یا اصطلاحا کنکور مکاتبه‌ای کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های سراسری، آزاد و وزارت بهداشت در یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مراکز و موسسه‌های آموزش کارشناسی ارشد و دکتری در ایران هستید؟

به گفته دکتر لطف زمان مدیر مسئول موسسه انتشاراتی سنجش امیرکبیر ، اگر در جستجوی منابع آزمون کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هستید، پکیج‌های نقره‌ای و طلایی سنجش امیرکبیر بهترین و کامل ترین گزینه است.

لذا با تهیه بسته آموزشی ارشد و دکتری و تماشای فیلم‌های صوتی و تصویر زبان عمومی و تافل احساس خواهید کرد که انگار در کلاس حضوری نشسته‌اید. علاه بر آن در پکیج آموزشی یک دی وی دی جزوات دانشگاهی و اسلایدهای دانشگاهی ارائه شده است که داوطلب را با حال و هوای دانشگاه‌های معتبر کشور آشنا می‌سازد.

دکتر لطف زمان ادامه داد: در منابع آموزشی سنجش امیرکبیر، سعی شده است از تمام ابزارهای آموزشی مثل کتب کنکوری، جزوات کنکوری، دی‌وی‌دی‌های صوتی و تصویری، جزوات دانشگاهی، اسلایدهای دانشگاهی استفاده شود. همچنین سعی شده به عنوان یک مزیت رقابتی که سایر موسسات انجام نمی‌دهند علاوه بر دروس مربوط به کنکور، از کتاب‌های جانبی مثل برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی به روش سنجش امیرکبیر، قانون جذب و راز قبولی در کنکور تحصیلات تکمیلی و عالی، تکنیک‌های انتخاب رشته و مصاحبه دکتری، قبولی به روش پارتیزانی در آزمون دکتری، جزوات و اسلایدهای دانشگاهی، دی وی دی‌های صوتی ساختن باورهای صحیح به داوطلب داده می‌شود.

بعد از یادگیری و استفاده از کتب و منابع آموزشی و تماشای دی وی دی‌های صوتی و تصویری زبان عمومی و تافل به هیچ کلاس دیگری جهت آموزش دروس کارشناسی ارشد و دکتری و هیچ کتاب مرجعی احتیاج نیست و می‌توانید همچون نفرات برتر رشته خود فکر کنید ، تست‌ها را تحلیل کنید و در زمان مناسب سرجلسه کنکور تست‌ها را زده و بهترین نتیجه قبولی را زمان اعلام اسامی دریافت کنید.

ایشان اعلام کرد: “منابع آموزشی و همچنین آزمون‌های آزمایشی مکاتبه ای سنجش امیرکبیر به گونه‌ای تدوین و تنظیم شده‌اند که دانشجویان با استفاده از آنها دیگر نیازی به حضور در هیچ کلاسی و استفاده منبع آموزشی دیگری نداشته باشند.”

آیا خواندن تمام منابع و کتب معرفی شده در سایت سنجش تکمیلی دات آی آر الزامی است؟

منابع معرفی شده برای کنکور ارشد در هر رشته بین ۴۵ الی ۶۰ جلد و برای آزمون دکتری در هر رشته حدود ۶۰ الی ۹۵ جلد اعلام می‌شود (برای ارشد و دکتری وزارت بهداشت نیز وضعیت مشابهی وجود دارد) که مطالعه این حجم از منابع مستلزم زمان کافی است به طوری که اگر یک داوطلب کنکور ارشد بخواهد تمام منابع را در یک سال مطالعه کند، در هر روز نیاز به حدود ۸ ساعت مطالعه دارد. برای داوطلب کنکور دکتری در هر روز نیاز به حدود ۸ ساعت مطالعه است. لذا با توجه به دغدغه‌های فوق ،سنجش امیرکبیر پیشنهاد می‌کند که از جزوات و کتب کنکوری که برای این مهم آماده شده است استفاده شود تا صرفه جویی در زمان و هزینه باشد.

 

رقابت در آزمون دکتری و کنکور ارشد بین دو گروه انجام می‌شود:

گروه اول: کسانی که زمان کافی را برای مطالعه دارند، به تازگی فارغ‌التحصیل شده و با منابع آشنایی نسبی دارند، در پایه تحصیلی قوی هستند، و دغدغه پذیرفته شدن در دانشگاه‌های مطرح دولتی را ندارند.

گروه دوم: کسانی که شاغل و پرمشغله هستند، بیش از یک سال از فارغ‌التحصیلی ایشان گذشته و منابع جدید را نمی‌شناسند، برایشان مهم است که در کدام دانشگاه پذیرفته شوند. این دسته از داوطلبین باید بدانند که قرار است در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد با دسته‌ی اول رقابت کنند و مشخصا شانس قبولی پایین‌تری دارند. این گروه برای آنکه بتوانند در آزمون‌های ذکر شده شانس قبولی خود را افزایش داده و توان رقابت کافی را بدست آورند، لازم است از خدماتی مانند مشاوره و پشتیبانی تحصیلی، کتب خلاصه منابع کنکور، آزمون‌های آزمایشی، دی وی دی‌های صوتی و تصویری و جزوات و اسلایدهای دانشگاهی استفاده کنند.

نکته:یکی از خدمات ویژه موسسه ارایه زبان تخصصی آزمون های ارشد و دکتری می باشد.

نکته سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بزرگترین مرکز ارائه کنکور مکاتبه‌ای (غیر حضوری) در ایران است.

تهیه بسته های  سنجش امیرکبیر 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت رایگان منابع کنکور کارشناسی ارشد و منابع کنکور دکتری به سایت سنجش امیرکبیر به نشانی  www.sanjeshetakmili.ir مراجعه یا با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس حاصل کنند.

نوشته قبلی

چرا باید یک کوچ  آکادمیک یا تحصیلی در مقاطع عالی و تکمیلی داشته باشیم؟

نوشته بعدی

سوالات متداول ارشد سراسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری