ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

دکتری مددکاری اجتماعی

ketab

دکتری مددکاری اجتماعی

دکتری مددکاری اجتماعی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری مددکاری اجتماعی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری مددکاری اجتماعی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری مددکاری اجتماعی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری مددکاری اجتماعی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری مددکاری اجتماعی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

بسته نقره ای مددکاری اجتماعی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری مددکاری اجتماعی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری مددکاری اجتماعی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری مددکاری اجتماعی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری مددکاری اجتماعی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

داوطلب کنکور دکتری مددکاری اجتماعی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری مددکاری اجتماعی، آزمون های آزمایشی دکتری مددکاری اجتماعی و بسته های آموزشی دکتری مددکاری اجتماعی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری مددکاری اجتماعی

بسته دکتری مددکاری اجتماعی

دکتری مددکاری اجتماعی

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب مددکاری فردی و جامعه ای کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه های مددکاری اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش های پژوهش در مددکاری اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب آسیب شناسی اجتماعی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری مددکاری اجتماعی

آزمون آزمایشی دکتری مددکاری اجتماعی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

دکتری تاریخ ایران بعد از اسلام

نوشته بعدی

دکتری تاریخ و تمدن ملل اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420