ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

دکتری علوم اقتصادی

ketab

دکتری علوم اقتصادی

دکتری علوم اقتصادی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری علوم اقتصادی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری علوم اقتصادی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری علوم اقتصادی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری علوم اقتصادی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری علوم اقتصادی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم اقتصادی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری علوم اقتصادی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری علوم اقتصادی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری علوم اقتصادی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری علوم اقتصادی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری علوم اقتصادی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری علوم اقتصادی، آزمون های آزمایشی دکتری علوم اقتصادی و بسته های آموزشی دکتری علوم اقتصادی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری علوم اقتصادی

بسته دکتری علوم اقتصادی

 

دکتری علوم اقتصادی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی علوم اقتصادی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار علوم اقتصادی دکتری کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد ایران کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد سنجی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری علوم اقتصادی

 

آزمون آزمایشی دکتری علوم اقتصادی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری

نوشته بعدی

دکتری مدیریت ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420