ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

دکتری رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی

ketab

دکتری رفتار حرکتی

دکتری رفتار حرکتی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری رفتار حرکتی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری رفتار حرکتی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری رفتار حرکتی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری رفتار حرکتی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری رفتار حرکتی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای رفتار حرکتی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری رفتار حرکتی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری رفتار حرکتی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری رفتار حرکتی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری رفتار حرکتی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری رفتار حرکتی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری رفتار حرکتی، آزمون های آزمایشی دکتری رفتار حرکتی و بسته های آموزشی دکتری رفتار حرکتی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری رفتار حرکتی

بسته دکتری رفتار حرکتی

 

دکتری رفتار حرکتی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار رفتار حرکتی کلیک کنید

برای خرید کتاب سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی رفتار حرکتی کلیک کنید

برای خرید کتاب رشد جسمانی و حرکتی کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل حرکتی کلیک کنید

برای خرید کتاب یادگیری حرکتی رفتار حرکتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری رفتار حرکتی

 

آزمون آزمایشی دکتری رفتار حرکتی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

دکتری اقتصاد نفت و گاز

نوشته بعدی

دکتری تاریخ ایران قبل از اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420