ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

دکتری برنامه ریزی درسی

ketab

دکتری برنامه ریزی درسی

دکتری برنامه ریزی درسی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری برنامه ریزی درسی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری برنامه ریزی درسی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری برنامه ریزی درسی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری برنامه ریزی درسی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری برنامه ریزی درسی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای برنامه ریزی درسی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری برنامه ریزی درسی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری برنامه ریزی درسی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری برنامه ریزی درسی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری برنامه ریزی درسی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری برنامه ریزی درسی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری برنامه ریزی درسی، آزمون های آزمایشی دکتری برنامه ریزی درسی و بسته های آموزشی دکتری برنامه ریزی درسی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری برنامه ریزی درسی

بسته دکتری برنامه ریزی درسی

 

دکتری برنامه ریزی درسی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب فلسفه، مبانی و اصول تعلیم و تربیت کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار برنامه ریزی درسی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق (کمی و کیفی) برنامه ریزی درسی کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه های یادگیری برنامه ریزی درسی کلیک کنید

برای خرید کتاب الگوهای تدریس کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مبانی برنامه ریزی درسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری برنامه ریزی درسی

 

آزمون آزمایشی دکتری برنامه ریزی درسی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

دکتری ادیان و عرفان

نوشته بعدی

ارشد آمار زیستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری