ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

ketab

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور نانوتکنولوژی پزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون نانوتکنولوژی پزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان نانوتکنولوژی پزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون نانوتکنولوژی پزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای نانوتکنولوژی پزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای نانوتکنولوژی پزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ نانوتکنولوژی پزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی نانوتکنولوژی پزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون نانوتکنولوژی پزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور نانوتکنولوژی پزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی نانوتکنولوژی پزشکی، آزمون های آزمایشی نانوتکنولوژی پزشکی و بسته های آموزشی نانوتکنولوژی پزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

بسته ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

 

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی مولکولی نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک نانوتکنولوژی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب مقدمه‌ای بر نانوتکنولوژی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

نوشته بعدی

ارشد روان پرستاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری