ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد مهندسی معدن

ketab

ارشد مهندسی معدن

ارشد مهندسی معدن، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی معدن کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی معدن توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی معدن که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی معدن برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی معدن را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی معدن

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی معدن، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی معدن همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی معدن هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی معدن را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی معدن، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی معدن، آزمون های آزمایشی مهندسی معدن و بسته های آموزشی مهندسی معدن ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی معدن

بسته ارشد مهندسی معدن

 

ارشد مهندسی معدن

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی ، مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب مقاومت مصالح مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی (زمین شناسی ساختاری) کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی (زمین شناسی اقتصادی) کلیک کنید

برای خرید کتاب کانه آرائی (خردایش، طبقه بندی، جدایش فیزیکی) کلیک کنید

برای خرید کتاب فلوتاسیون کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سنگ (مبانی و تخصصی) کلیک کنید

برای خرید کتاب حفرچاه کلیک کنید

برای خرید کتاب فضاهای زیرزمینی کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل زمین و نگهداری کلیک کنید

برای خرید کتاب معدنکاری سطحی کلیک کنید

برای خرید کتاب معدنکاری زیرزمینی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد معدنی کلیک کنید

برای خرید کتاب چالزنی و انفجار کلیک کنید

برای خرید کتاب تهویه کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئوفیزیک مهندسی معدن کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئوشیمی اکتشافی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارزیابی ذخایر معدنی کلیک کنید

برای خرید کتاب آب های زیرزمینی مهندسی معدن کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی معدن

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی معدن

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مهندسی مکانیک

نوشته بعدی

ارشد مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420