ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

ketab

ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی فناوری اطلاعات (IT) کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی فناوری اطلاعات (IT) توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی فناوری اطلاعات (IT) که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی فناوری اطلاعات (IT) برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی فناوری اطلاعات (IT) را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی فناوری اطلاعات (IT) هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی فناوری اطلاعات (IT) را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، آزمون های آزمایشی مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و بسته های آموزشی مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

بسته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

 

ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان های گسسته کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان داده ها کلیک کنید

برای خرید کتاب طراحی الگوریتم مهندسی فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی نرم افزار کلیک کنید

برای خرید کتاب شبکه های کامپیوتری کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مبانی مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول طراحی پایگاه داده ها کلیک کنید

برای خرید کتاب هوش مصنوعی کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم های عامل کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مهندسی مکانیک

نوشته بعدی

ارشد مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری