ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

ketab

ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی بهداشت حرفه ای کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی بهداشت حرفه ای توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی بهداشت حرفه ای که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی بهداشت حرفه ای برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی بهداشت حرفه ای را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی بهداشت حرفه ای

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی بهداشت حرفه ای، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی بهداشت حرفه ای هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی بهداشت حرفه ای را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی بهداشت حرفه ای، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی بهداشت حرفه ای، آزمون های آزمایشی مهندسی بهداشت حرفه ای و بسته های آموزشی مهندسی بهداشت حرفه ای ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

بسته ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

 

ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (ایمنی صنعتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (صدا و ارتعاش) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (پرتو) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (تنش‌های حرارتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (تهویه صنعتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (روشنایی محیط کار) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (سم‌شناسی و بیماریهای شغلی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت حرفه‌ای (عوامل شیمیایی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ارگونومی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مهندسی بهداشت حرفه ای کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

نوشته بعدی

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری