ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد مدرسی معارف اسلامی

ketab

ارشد مدرسی معارف اسلامی

ارشد مدرسی معارف اسلامی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدرسی معارف اسلامی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدرسی معارف اسلامی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدرسی معارف اسلامی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدرسی معارف اسلامی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدرسی معارف اسلامی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدرسی معارف اسلامی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدرسی معارف اسلامی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدرسی معارف اسلامی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدرسی معارف اسلامی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدرسی معارف اسلامی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدرسی معارف اسلامی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدرسی معارف اسلامی، آزمون های آزمایشی مدرسی معارف اسلامی و بسته های آموزشی مدرسی معارف اسلامی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدرسی معارف اسلامی

بسته ارشد مدرسی معارف اسلامی

 

ارشد مدرسی معارف اسلامی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تفسیر قرآن کلیک کنید

برای خرید کتاب کلام اسلامی مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب ادبیات فارسی مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب فلسفه مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب منطق مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب اطلاعات عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ اسلام مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ معاصر کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول کلیک کنید

برای خرید کتاب اخلاق و تربیت اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و تمدن اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ عمومی جهان کلیک کنید

برای خرید کتاب تحولات سیاسی و اجتماعی ایران کلیک کنید

برای خرید کتاب اندیشه های سیاسی غرب کلیک کنید

برای خرید کتاب جامعه شناسی سیاسی مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تفسیر نهج البلاغه کلیک کنید

برای خرید کتاب علوم قرآنی مدرسی معارف اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب ادبیات عرب کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدرسی معارف اسلامی

 

آزمون آزمایشی ارشد مدرسی معارف اسلامی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مدیریت دفاعی ۱

نوشته بعدی

منابع کارشناسی ارشد آموزش مهندسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420