ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد مددکاری اجتماعی

ketab

ارشد مددکاری اجتماعی

ارشد مددکاری اجتماعی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مددکاری اجتماعی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مددکاری اجتماعی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مددکاری اجتماعی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مددکاری اجتماعی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مددکاری اجتماعی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

بسته نقره ای مددکاری اجتماعی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مددکاری اجتماعی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مددکاری اجتماعی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مددکاری اجتماعی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

داوطلب کنکور مددکاری اجتماعی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مددکاری اجتماعی، آزمون های آزمایشی مددکاری اجتماعی و بسته های آموزشی مددکاری اجتماعی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مددکاری اجتماعی

بسته ارشد مددکاری اجتماعی

ارشد مددکاری اجتماعی

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی مددکاری اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی توانبخشی کلیک کنید

برای خرید کتاب مددکاری اجتماعی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مددکاری اجتماعی

آزمون آزمایشی ارشد مددکاری اجتماعی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

نوشته بعدی

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420