ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

ketab

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور قارچ شناسی دامپزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون قارچ شناسی دامپزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان قارچ شناسی دامپزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون قارچ شناسی دامپزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای قارچ شناسی دامپزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای قارچ شناسی دامپزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ قارچ شناسی دامپزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی قارچ شناسی دامپزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون قارچ شناسی دامپزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور قارچ شناسی دامپزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی قارچ شناسی دامپزشکی، آزمون های آزمایشی قارچ شناسی دامپزشکی و بسته های آموزشی قارچ شناسی دامپزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

بسته ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی قارچ‌شناسی دامپزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب قارچ‌شناسی دامپزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب‌شناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی‌شناسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد فناوری معماری

نوشته بعدی

ارشد بافت شناسی دامپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری