ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

ketab

ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری، آزمون های آزمایشی علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری و بسته های آموزشی علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

بسته ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

 

ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی آبخیزداری و مرتعداری کلیک کنید

برای خرید کتاب حفاظت خاک و آبخیزداری کلیک کنید

برای خرید کتاب مرتعداری کلیک کنید

برای خرید کتاب هیدرولوژی کاربردی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئومورفولوژی آبخیزداری کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی آبخیزداری کلیک کنید

برای خرید کتاب جامعه شناسی روستایی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصلاح و توسعه مراتع کلیک کنید

برای خرید کتاب شناسایی گیاهان مرتعی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارزیابی و اندازه گیری مرتع کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

دکتری تکثیر و پرورش آبزیان

نوشته بعدی

ارشد زراعت و اصلاح نباتات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420