ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد علوم و مهندسی شیلات

ketab

ارشد علوم و مهندسی شیلات

ارشد علوم و مهندسی شیلات، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و مهندسی شیلات کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و مهندسی شیلات توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و مهندسی شیلات که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و مهندسی شیلات برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و مهندسی شیلات را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و مهندسی شیلات

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و مهندسی شیلات، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی شیلات همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و مهندسی شیلات هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و مهندسی شیلات را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و مهندسی شیلات، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و مهندسی شیلات، آزمون های آزمایشی علوم و مهندسی شیلات و بسته های آموزشی علوم و مهندسی شیلات ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و مهندسی شیلات

بسته ارشد علوم و مهندسی شیلات

 

ارشد علوم و مهندسی شیلات

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی شیلات کلیک کنید

برای خرید کتاب ماهی‌شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی دریاها کلیک کنید

برای خرید کتاب لیمونولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکثیر و پرورش ماهی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول تکثیر و پرورش ماهی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکثیر و پرورش آبزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول تغذیه آبزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب هیدروبیولوژی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب پویایی جمعیت و ارزیابی ذخایر آبزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی فرآورده‌های شیلاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول فرآوری محصولات شیلاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی فرآورده‌های شیلاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول روشهای صید آبزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب شناسایی آلات و ادوات صید کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی شیلات

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی شیلات

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد علوم دام و طیور

نوشته بعدی

ارشد مدیریت و کنترل بیابان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری