ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

ketab

ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

ارشد زبان و ادبیات انگلیسی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زبان و ادبیات انگلیسی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زبان و ادبیات انگلیسی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زبان و ادبیات انگلیسی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زبان و ادبیات انگلیسی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زبان و ادبیات انگلیسی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زبان و ادبیات انگلیسی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زبان و ادبیات انگلیسی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زبان و ادبیات انگلیسی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زبان و ادبیات انگلیسی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زبان و ادبیات انگلیسی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زبان و ادبیات انگلیسی، آزمون های آزمایشی زبان و ادبیات انگلیسی و بسته های آموزشی زبان و ادبیات انگلیسی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

بسته ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

 

ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل زبان و ادبیات انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ ادبیات زبان و ادبیات انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصطلاحات ادبی زبان و ادبیات انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب نقد ادبی زبان و ادبیات انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژانرهای ادبی زبان و ادبیات انگلیسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

 

آزمون آزمایشی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد آموزشی زبان انگلیسی

نوشته بعدی

ارشد حقوق بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری