ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد روانشناسی عمومی

ketab

ارشد روانشناسی عمومی

ارشد روانشناسی عمومی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور روانشناسی عمومی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون روانشناسی عمومی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان روانشناسی عمومی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون روانشناسی عمومی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای روانشناسی عمومی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای روانشناسی عمومی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ روانشناسی عمومی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی روانشناسی عمومی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون روانشناسی عمومی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور روانشناسی عمومی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی روانشناسی عمومی، آزمون های آزمایشی روانشناسی عمومی و بسته های آموزشی روانشناسی عمومی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد روانشناسی عمومی

بسته ارشد روانشناسی عمومی

 

ارشد روانشناسی عمومی

 

 

برای خرید کتاب زبان تخصصی روانشناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار روانشناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق (کمی و کیفی) کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی مرضی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی کودکان استثنایی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی رشد روانشناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی بالینی روانشناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانسنجی (سنجش و اندازه گیری) کلیک کنید

برای خرید کتاب آزمون های شناختی هوش و استعداد کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی تربیتی روانشناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب آموزش و پرورش کودکان استثنائی کلیک کنید

برای خرید کتاب رفتار سازمانی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی صنعتی – سازمانی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی امور استخدامی کلیک کنید

برای خرید کتاب بالندگی سازمانی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد روانشناسی عمومی

 

آزمون آزمایشی ارشد روانشناسی عمومی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد مطالعات جهان

نوشته بعدی

ارشد حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری