ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

ketab

ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی، آزمون های آزمایشی بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی و بسته های آموزشی بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بسته ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

 

ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی بهداشت و کنترل کیفی موادغذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب‌شناسی موادغذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول نگهداری موادغذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی موادغذایی بهداشت و کنترل کیفی کلیک کنید

برای خرید کتاب کلیات بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل کیفی موادغذایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

 

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

نوشته بعدی

ارشد اپیدمیولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری