ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد اقتصاد بهداشت

ketab

ارشد اقتصاد بهداشت

ارشد اقتصاد بهداشت، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور اقتصاد بهداشت کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون اقتصاد بهداشت توسعه دهد. به داوطلبان امتحان اقتصاد بهداشت که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون اقتصاد بهداشت برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای اقتصاد بهداشت را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای اقتصاد بهداشت

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ اقتصاد بهداشت، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی اقتصاد بهداشت هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون اقتصاد بهداشت را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور اقتصاد بهداشت، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی اقتصاد بهداشت، آزمون های آزمایشی اقتصاد بهداشت و بسته های آموزشی اقتصاد بهداشت ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد اقتصاد بهداشت

بسته ارشد اقتصاد بهداشت

 

ارشد اقتصاد بهداشت

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد اقتصاد بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان اقتصاد بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب مقدمات آمار زیستی اقتصاد بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی اقتصاد بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد اقتصاد بهداشت

 

آزمون آزمایشی ارشد اقتصاد بهداشت

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد پیشگیری بیماری های دامی

نوشته بعدی

ارشد ارزیابی فناوری سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420