ایمیل:

Sanjesh_portal[at]yahoo.com

ارشد اعضای مصنوعی

ketab

ارشد اعضای مصنوعی

ارشد اعضای مصنوعی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور اعضای مصنوعی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون اعضای مصنوعی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان اعضای مصنوعی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون اعضای مصنوعی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای اعضای مصنوعی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای اعضای مصنوعی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ اعضای مصنوعی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی اعضای مصنوعی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون اعضای مصنوعی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور اعضای مصنوعی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی اعضای مصنوعی، آزمون های آزمایشی اعضای مصنوعی و بسته های آموزشی اعضای مصنوعی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد اعضای مصنوعی

بسته ارشد اعضای مصنوعی

 

ارشد اعضای مصنوعی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتز و پروتز کلیک کنید

برای خرید کتاب بیومکانیک و کینزیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب معاینه و ارزیابی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتوپدی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد اعضای مصنوعی

 

آزمون آزمایشی ارشد اعضای مصنوعی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

نوشته قبلی

ارشد پیشگیری بیماری های دامی

نوشته بعدی

ارشد ارزیابی فناوری سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sanjesh6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420